BOROWIAK CZERSK – WIKĘD LUZINO 1:2 (0:1)

BOROWIAK CZERSK – WIKĘD LUZINO 1:2 (0:1) post thumbnail image
Rozegrany awansem mecz z Borowiak Czersk, mecz 19. kolejki IV ligi RWS Investment Group, zakończył się naszym zwycięstwem 2️⃣:1️⃣.
 
Początek meczu to przewaga Wikęd Luzino i sporo okazji do zdobycia bramek: Jakuba Kreffta, Jerzego Zaworskiego i ta z 18. minuty, kiedy nieporozumienie w szeregach gospodarzy wykorzystał Maciej Borski dośrodkowując wprost na głowę Szymona Skurata. Borowiak po stracie bramki zaczął grać odważniej i stworzył dwie sytuacje bramkowe, ale strzały ich zawodników dobrze bronił Maciej Pawłowski. Z kolei pod drugą bramka znów brakowało finalizacji Krefftowi i Zaworskiemu.
Po przerwie wciąż atakowaliśmy, jednak w tej części meczu okazji do powiększenia prowadzenia nie było wiele. Dopiero w 67. minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Borskiego na bramkę zamienił Wojciech Wilczyński (trzeci mecz z rzędu z golem tego zawodnika).
 
W nerwowej końcówce, trochę na własne życzenie, tracimy gola i do ostatniego gwizdka sędziego skutecznie bronimy zdobytej przewagi. Zdobywamy trzy punkty po trudnym meczu i rozpoczynamy przygotowania do kolejnego – w sobotę, 17 września o 11:00 zagramy na własnym boisku z KS Grom Nowy Staw.
 
Skład Wikędu:
Pawłowski – Górniak 🟨, Maszota (c), Wilczyński ⚽ – Murakowski, Hirsch (62. Styn), Regulski, Borski 🅰️🅰️ (68. Pniewski) – Krefft (90. Damps) – Skurat ⚽ (46. Opłatkowski), Zaworski (46. Siemaszko) oraz Kichman i Petk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post