WIKĘD LUZINO – MKS WŁADYSŁAWOWO 2:0 (2:0)

WIKĘD LUZINO – MKS WŁADYSŁAWOWO 2:0 (2:0) post thumbnail image
Do niedzielnego meczu 5. kolejki IV ligi RWS Investment Group oba zespoły przystępowały po tygodniowej przerwie. Mimo, że na minioną środę zaplanowana była kolejka ligowa, to goście swój mecz z Jaguarem rozegrali awansem, a gospodarze wciąż czekają na wyznaczenie nowego terminu meczu z GKS Kowale (odwołanego ze względu na zalane boisko w Osicach).

W trudnych warunkach pogodowych od początku meczu przeważali podopieczni Macieja Plińskiego kończąc swoje akcje groźnymi strzałami Jakuba Kreffta i Rafała Siemaszki, a w kolejnych sytuacjach skutecznie wykańczali akcje Mateusz Dąbrowski i Krystian Opłatkowski. Goście odpowiedzieli tylko jednym groźnym strzałem z dystansu. Na przerwę Wikęd schodził z zasłużonym dwubramkowym prowadzeniem.
Po przerwie i zmianach personalnych oraz ustawienia, gra gospodarzy nie była już tak płynna. MKS w 60. minucie stworzył sobie najgroźniejszą sytuację w meczu i niewiele zabrakło do bramki kontaktowej. Później ponownie Krefft oraz dwukrotnie Szymon Skurat, a także Jerzy Zaworski mogli podwyższyć wynik, ale strzały były minimalnie niecelne, bronił bramkarz gości lub trafiały one w słupek. Ostatecznie do końca meczu utrzymał się wynik z pierwszej połowy, Wikęd ponownie zdobył komplet punktów.

Skład Wikędu:
Pawłowski – Górniak (52. Murakowski), Maszota, Kostuch, Wilczyński – Krefft (80. Zaworski 🟨), Mienik, Petk, Dąbrowski ⚽🅰️🟨 (68. Damps) – Siemaszko (46. Skurat), Opłatkowski ⚽🅰️(46. Hirsch) oraz Kichman i Styn
Kolejne spotkanie w środę – na wyjeździe, o 17:30 zagramy z Akademia Sportu Kolbudy.

 Wikęd z czterema zwycięstwami w czterech meczach zajmuje aktualnie 3. miejsce w tabeli IV ligi RWS Investment Group. Gospodarze z dorobkiem 5 punktów w 5 meczach są na miejscu 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post